Logitech G300s Nasıl Bir Mouse / G300s Alınır MI


Merhabalar, Logitech G300s, Logitech'in aslında ucuz fiyat etiketiyle çıkarttığı bir mouse. Yalnız, bu sıralar dolarında yükselmesiyle fiyatı yükseldikçe yükselmiş. İlk çıktığı zamanlar 40 TL civarına bulabilirken şuan fiyatı 80 TL'den başlıyor. Fiyatı yükselmiş.

G300s küçük bir mouse. G300s kullananlar parmak uçlarıyla kullanıma daha uygun diyorlar. Eğer, avcunuza alıp kullanmaya çalışırsanız yanındaki sağındaki solundaki tuşlara basmak zor oluyormuş. Bunu söyleyen Teknoseyir editörü Murat Gamsız. Yani, dikkat etmekte fayda var. Öylesine birinin yorumu değil :). Video da bu (fotonun altında, kaydırın biraz sayfayı).  Bu videoda G300 için konuşuyor ama G300s zaten G300'le yapı olarak aynı.

Videoyu izleyin G300s alınır mı, alınmaz mı istediğiniz bütün bilgilere ulaşacaksınız zaten. Bize daha söz düşmez.

1 yorum:

  1. Mavi olanı görünümü en güzel görünen oyunu mauslarından biri. Fiyat bölü performansda en iyi en kaliteli oyuncu mausu mu orasını bilemem. Siz counter Strike için en iyi mausu arıyorsunuz galiba? Paranız varsa kaç para ne kadar en ucuzu bu mu diye düşünmeyin alın bence zaten Logitech en güzel joystck iniz de var. Bi de en güzel Logitech oyuncu mausu satın alırsınız süper olur bence. Akakçe de en uygun Logitech oyuncu mausu fiyatı 80₺ filan zaten

    YanıtlayınSil