LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]LG 42LA620s 3D LED Cinematv Kanal silme nasıl yapılırmobil için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=R942r_YXZ9s


VİDEO ANLATIM
LG 3d Led tvlerde kanal silme işlemi resimli anlatım

Merhabalar
Ayıptır söylemesi fiyatları iyice düşünce 7 senedir kullandığımız ve BİM den aldığımız 19 inç emektar techwood televizyonumuzu emekliye ayırıp Teknosadan LG 42LA620s 3D LED Smart tv aldık. (fiyatı 1600tlydi)servis geldi kurdu gitti.
LG Smart tv aldık ama kanal silmeyi bulamadık. hani öyle teknoloji acemisi filan da değiliz bu site bizim kendi el emeğimiz göz nurumuz elektronikotiniz yani teknoloji bağımlısıyız.
herneyse.

LG 3D led tv mizideki kanalları silmek için ilk önce aptal gibi google a baktık. lg 620s kanal silme, kanal nasıl silinir, lg led tv kanal silme filan aradık. sadece forum.donanımhaber de uyduruk bi konu çıktı. dh ciler kusura bakmasın herif işyerinde girmiş yazmış kırmızıya basıyon filan halbuki tvsi evde. adam cevap olarak olmuyo deyince ben eve gidince bakarım demiş. gidiş o gidiş. :)
koskoca internet aleminde lg 3d led tvlerin kanal silme işlemini anlatıp yazan yok.
bende biraz kumandadan kurcalayım dedim meğer basitmiş. silme ayarı yokmu var mı demeyi var. ama farklı bir isimle.(ATLA)
neyse gevezeliği bırakıp evladiyelik konumuzu açalım.

LG 3D 40LA620S LED CİNEMATV KANAL SİLME TAŞIMA DÜZENLEME


Yani tüm lg 3d LG LA620s LG LA640S LG LM615S LG LM640S serisi televizyonda - televizyonlarda kanal silme işlemi resimli olarak anlatıyorum.
lg+la620s+kanal+silme
1 - ilk iş kumandanın alt kısmında bulunan setting tuşuna basıp
oradan ok yazılı tuşun etrafindaki yön tuşları ile yukarı uydu anteninin resminin olduğu yere çıkmak.

2- sonra yan yön tuşu ile yana geçip "program düzenleme" ye gelip "ok tuşuna basmak."

ekrana şu aşağıdaki görüntü gelecek;
lg+led+tv+kanal+silme

burada silmek istediğiniz kanalları tek tek ok işareti ile işaretledikten sonra.

kumandadaki yeşil ve 2 beyaz noktalı tuşa basarsanız işaretlediğiniz kanalların ismi silik renkte görünür.(ATLA TUŞU) artık onlar listede size gözükmez.
mesela 5 den sonra 6,7,8,9,10 u işaretlediniz. tv de p+ tuşu ile giderken 5 den sonra 11 e geçer.

silme işlemi böyle. şimdi gelelim taşıma işlemine.

LG LED TV KANAL TAŞIMA

lg+la620s+kanaltaşıma

taşıma işlemi içinde silme işleminde yaptığımız gibi taşımak istediğimiz kanal veya kanalları "ok" tuşu ile seçtikten sonra
kumandanın 4 noktalı mavi tuşunun ALTINDAKİ Q MENU tuşuna basarız ve seçim çerçevesi yeşil olur. o yeşil çerçeveyi taşımak istediğimiz numaraya kadar taşırız. "ok" tuşuna bastığımızda kaç kanal seçtiysek o kadar kanal taşıdığımız numaradan sonraya yerleşir. mesela

üstteki örnekte 6,7,8,9,10 u sildik ya. taşıma işlemine gelip 5 tane kanal seçtik ve yukarı 5 e gelip "ok" a bastık. artık oradaki bloke kanallar kaydı aşağı gitti seçtiniğiniz kanallar geldi 6,7,8,9,10 a yerleşti.

QMENU Silik görünenler Aşağıdaki bağlantıdaki konuda resimli anlatıldığı şekilde sıfırdan Kanal arama yapsınlar. Dsmart veya Digiturk abonesiyseniz kanaL sıralama işlemi yapamayabilirsiniz.

hadi geçmiş olsun.
LG 3D LED sinema tv nizi güle güle kullanın. bu kadar açık anlatmaya bi yorum yaparsınız artık. 2014 yeni Türksat 4A uydusuna geçiş için şu konumuza bakın;lg tvlerde Türksat 4a uydu eklemetüm lg led smart plazma tvler için tek tek resimli anlatım şu konuda;

lg tvlerde uydu ayarlama resimli anlatım


Bu blogdaki popüler yayınlar

Lg tvlerde turksat 4a uydu ekleme kanal ekleme silme

Japonca İsim Yazma