Mozilla seabird firefox os cep telefonu


Mozilla seabird firefox işletim sistemli cep telefonu - 2 VİDEOYoutube da teknolojik videolar izlerken geleceğin cep telefonu başlığı ile
gördüğüm bu videoyu sıcağı sıcağına paylaşmak istedim

Mozilla Seabird Firefox os cep telefonu özellikleri;

bi kere baştan söyleyelim bu telefon bir Android sürümü olmayacak. mozillanın mobil işletim sistemi yani androide alternatif bir mobil os üretme çalışmaları başlamış ve hatta bitmiş durumda. yani bu telefon mozillanın kendine ait open source açık kaynak bir işletim sistemine sahip olacak.

2. si bu videodaki telefon bir konspet concept telefon yani henüz prototip aşaması bile yapılmamış olan reklam ve tanıtım içerikli mozilla tarafından "mozilla telefon yaparsa" başlığı ile sunulmuş reklam amaçlı bir video ve telefon.

3. sü bu konspet videodaki telefonla mozilla firefox seabird cep telefonunun uzaktan yakından bir alakası olmayacak yine bildiğimiz dokunmatik galaxy ler gibi bir telefon olacak nereden mi çıkarıyorum. güya teknolojiden çok anlayan hayatında lümeni belki de ilk kez duyan insanlar diyorlar ya "abi iki tarafında 45 lümen parlaklığında projektör olacakmış." iyide olacak ta neyle beslenecek bu lümenler. dünya batarya yer o telefon. o yüzden lümen mümen olmaz diye tahmin ediyorum.

4. sü videoda adam telefonunun projektörünü duvara yansıtınca hoop ekrana windows 7 geliyor. nasıl oluyor o iş? telefonda firefox os mu var windows7 mi var? işletim sistemi olarak görülende olmayacak .... derken aklıma youtube da bir aratma yapmak geldi ki haklıymışım.

firefox os çıkmış ve aynen dediğim gibi bir cep telefonunda yine parmaklarla dokunularak kullanılan bir demo videosu yayınlanmış alın işte o da bu;

dolayısıyla şimdi konu bu telefonun özelliklerini anlatmaya geldi.


Mozilla seabird firefox+os+cep+telefonuFirefox os çıkmış cep telefonu özellikleri
kamerası kaç mp.
ekranı kaç inç
markası samsung mu htc mi?
işlemci özellikleri batarya ram hafıza vs. özellikleri anladığım kadarıyla firefox bir telefon çıkarmamış sadece firefox os isimli bir mobil işletim sistemi çıkarmış. herneyse ben sıkıldım. sizlerle videoda görünen telefonun markasının ne olduğunu nerede satıldığını Türkiye'ye ne zaman geleceğini kaç paradan satılacağını da buradan bulup paylaşmak isterdim ama hem çay içesim geldi hem karnım acıktı gideyimde bir çay suyu koyayım. beynime giden glikoz azaldı.
etiketler: firefox os mobil işletim sistemi, mozilla os cep telefonu işletim sistemi, firefoxlu cep telefonu, firefoxlu telefonlar, firfoks os telefon, kaç para, ne zaman çıkacak Türkiyeye ne zaman gelecek,
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma