Açılmayan siteleri açan program

Açılmayan siteleri Açan Program

Konu etiketleri;
Açılmayan siteleri açan program,
açılmayan siteleri açan site,
açılmayan siteleri açma,
açılmayan siteler nasıl açılır,
açılmayan sitelere giriş yöntemi,
açılmayan sitelere girme,
Açılmayan sitelere giren program,
Açılmayan sitelere giren site,
indir,download,Yükle


açılmayan+siteleri+açan+program

AÇILMAYAN SİTELERİ AÇAN PROGRAM

Ne demek şimdi bu? yani Türkiye de yasaklanan bazı sitelere farklı Dns ler ile girip size sunan bir prograsm demek.
Açılmayan siteler genelde şiddet p.o.r.no kumar gibi zararlı içerik barındıran yerli ve yabancı sitelerdi. bırakın açılmasın daha iyi. Fakat ülkemizde bir ara Google servisleri de dahil Youtube picasa gibi pek çok genel servis yayın hakkı ihlali
korsan içerik gibi bir çok nedenden yasaklanmış durumdaydı işte o aralar açılmayan siteleri açan program bulmak ve indirmek çok modaydı. birde açılmayan siteleri açan site diye bilinen tunnellerde geziyorduk. yani vtunnel gibi sitelere giriyorduk ve oradan istediğimiz siteyi görüntülüyorduk.


sonra Google Dns ayarları çıktı. yani open dns açık dns numaraları ve Google Dns Numaraları çıktı. 2012 open dns numaraları nı ve DNS ayarları nasıl değiştirilir onu daha önce paylaşmıştık. şimdi de Google Dns numaraları olan 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 ü paylaşalım da açılmayan siteleri açan program konumuzu burada noktalayalım. haa siz o programı bulup indirmek istiyorsanız o başka. program indirmeye gerek yok dediğim ayarları yapın yeter. biz burada açılmayan siteleri açan program indirme linki paylaşamayız. kusura bakmayın alengirli işlere bakmıyoruz.
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma