B1 Ücretsiz Arşiv Programı İndir

b1 free archiver menüsüB1 ücretsiz arşiv programını indirmenizi tavsiye ederim. B1 Free Archiver programını 4shared sitesinde .zip/.rar uzantılı dosyalar indirirken hep görüyordum bugün merak ettim bakayım dedim. B1’i kısaca tanıtmak gerekirse, kendisi Winrar’ın küçük boyutlu bir altenatifi olup tamamen ücretsiz. Ayrıca, her kullanımda 40 gün falan da demiyor :).
Yalnız B1’i kurarken dikkatli olun kurulum sırasında B1 internet tarayıcınızın ana sayfası olsun mu gibi kısımlardan tiki kaldırın, sonra bana küfretmeyin yok ana sayfam değişti, yok kendi kendine toolbar kuruldu diye. Yazıyı okumadan “Link nerede aq” diyecekler aşağıdaki bağlantıdan programı indirsin, “yok ben özelliklerine de az bakayım sonra beğenirsem indiririm” diyenler benle gelsin baba!http://b1.org/download.jsp (1,74 MB)

B1 Free Archiver Özellikleri


- Sitesinde şimdilik rar/zip/7z ve kendi uzantısı olan b1 uzantısını desteklediği yazıyor. Söylediklerine göre diğer özellikleri sonra ekleyeceklermiş.
- Tamamen ücretsizmiş dolayısıyla Winrar kullanırken geçen 40 günlerden dolayı ücret ödemeyip duyduğunuz vicdan azabını bunda duymuyorsunuz :)
- Microsoft, Mac, Linux gibi çoğu platformda çalışıyormuş ayrıca Android’ede yakında gelecekmiş.
- Sitesinde hızlıyım filan diyor ama yaptığım titiz (!) teste göre sıkıştırma işlevinde B1; çıkarma işlevinde ise Winrar daha üstün.
Yorumlar

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma