PS VitaSony'nin yeni el konsolo PS Vita'nın ön siparişleri alınmaya başladı. Türkiye'den ön sipariş veriliyor mu, elektronikotin.com'dan öğrenebilirsiniz:

PS Vita Ön Siparişleri Alınmaya Başlandı


Sony, 22 Şubat 2012 tarihinde, Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Avustralya ve Kuzey Amerika’da eş zamanlı olarak Türkiye pazarına sunacağı, merakla beklenen yeni oyun konsolu PS Vita için ön siparişleri almaya başladı.

PS Vita’nın, 959 TL tavsiye satış fiyatı ile sunulan 3G/Wi-Fi kristal siyahı modelinin ön siparişini verenlere Uncharted: Golden Abyss oyunu hediye ediliyor. 799 TL tavsiye satış fiyatı olan Wi-Fi kristal siyahı modeli ise ön sipariş kampanyası kapsamında ModNation Racers Road Trip oyunu hediyesi ile sunuluyor.

Her yerde oyun keyfi
PS Vita, her zaman her yerde sınırsız interaktif eğlence sağlıyor. 5” OLED dokunmatik ekranı, dokunmatik arka yüzeyi, çift analog kontrolü, hareket sensörleri, çift kamerası, yenilenen kullanıcı ara yüzü ile ek 3G ve Wi-Fi desteğini içeren eşsiz bir özellik seti yoluyla PS Vita zengin bir oyun deneyim sunuyor. PlayStation’ın derin, üç boyutlu oyun deneyimi mirasını güçlendiren PS Vita sistemi, oyun oynamak için ve oyuncunun etrafındaki dünyaya sosyal olarak bağlanması için yeni yollar getiriyor.

Sosyal ağ uygulamaları da bulunuyor
PS Vita, her iki modelinde de kullanıcıları daha zengin taşınabilir oyun deneyimlerine davet ediyor. Oyuncular, PS Vita uygulamaları sayesinde arkadaşlarının ve diğer oyuncuların oluşturduğu dünyaya bağlanıyor, onlarla birlikte oyun oynuyor. PS Vita, ayrıca Facebook, Foursquare, Skype, Flickr ve Twitter gibi çeşitli sosyal ağ ve iletişim servislerinin uygulamalarını indirme ve kullanma fırsatı da sağlıyor.

PS Vita'ya ilk çıktığı anda sahip olmak istiyorsanız şimdiden ön sipariş yapmanızı tavsiye ediyoruz. 3G'li modeli Uncharted hediyesiyle 959 TL, Wi-Fi modeli ise ModNation Racers Road Trip hediyesiyle 799 TL'den satışa sunulacak.
Shiftdelete.net

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme