MSN 2012 İndir

2012 Windows Live Messenger (MSN) İndir


Merhabalar değerli elektronikotin.com takipçileri,
Öncelikle hepinizin yeni yılının hayırlı ve güzel geçmesini diliyorum. Bu yazımızda sizlerle her yıl güncellenen MSN programının 2012 versiyonunu paylaşacağız. Sitemiz aracılığıyla MSN 2012'yi indirebilirsiniz. Gezginler'e, inndir.com'a, tamindir.com'a aldırmayın elektronikotin.com sizlerle en iyisini paylaşır.MSN 2012'yi kullanabilmeniz için öncelikle bir MSN hesabı almalısınız. Aşağıdaki linke tıklayarak Windows'un kendi sitesinden hesap oluşturabilirsiniz:

MSN hesabı almak için tıklayınız.

Hesabınızı aldıktan sonra aşağıdaki bağlantı aracılığıyla da MSN 2012'yi indirebilirsiniz:

MSN 2012'yi karşıdan yükleyin.

MSN 2012 ile ilgili haberler:

Yeni Hotmail Tüm Kullanıcılara Açıldı (ShiftDelete)

Yıllardır pek çok insanın kullanmakta olduğu e-posta adresi Hotmail'in arayüzünde yenilikler yapıldı. Yapılan değişiklikler haberimizde.

Windows Live Messenger'ın hayatımıza girmesiyle bir anda atak yapan Hotmail e-posta adresi, çeşitli yenilikler ile karşımıza çıkıyor. Ekim ayından beri getirilen yenilikler, son haliyle tüm kullanıcılara açıldı. Bu yenilikler arasında en çok göze çarpanı, abone olduğunuz bir e-posta servisine tek seçenek ile gönderene "Abonelikten çıkmak istiyorum." mesajını verebiliyor olmanız.

Bir diğer yenilik ise zamanlanmış temizlik. Posta kutunuzun belirli aralıklarla, belirli kriterlere göre otomatik olarak temizlenmesini sağlayan bu yenilik, eminim ki pek çok kullanıcının ilgisini çekecektir. Bunların yanısıra, fotoğraf görüntülemede de yenilikler söz konusu. Son gelişme ise Microsoft'un Skydrive servisine dosyaları direk olarak gönderebiliyor olmanız. Bu haliyle Gmail'den Hotmail'e geri dönüş yapılır mı, orasını bilemeyeceğim.

Windows Live Messenger sosyal medyada (Haberdar.com)

Anlık sohbet programı Windows Live Messenger'ın akıbetinin ICQ'ya benzemesini istemeyen Microsoft, yazılıma açık kaynak desteği getirdi.

Her ne kadar artık eski popülerliğinden epey uzaklaşmış olsa da halen dünya genelinde 300 milyonu aşkın kullanıcıya sahip olan Windows Live Messenger, artık XMPP ve OAuth 2.0 açık kaynak standartlarına resmi olarak destek veriyor.

Gerçi ilgilenenlerin bileceği gibi bundan önce de alternatif yöntemler kullanılabiliyordu ama bunların tümü de gayrıresmi sınıftandı. Artık dediğimiz gibi Microsoft da resmi yolu açmış oldu.

Velhasıl Jabber ismiyle de bilinen ve Google Talk tarafından kullanılan bir mesajlaşma protokolü olan XMPP ve yetkilendirme işlemlerinde kullanılan bir açık kaynak standardı olan OAuth 2.0 ile birlikte üçüncü particilere de açılmış oldu Windows Live Messenger.

Bakalım bu destekler yazılımın eski popülerliğine kavuşmasını sağlayacak mı…
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma