ebuddy xms sms indir

Ebuddy xms Bedava Mesaj sms programı indir

Merhaba
Ebuddy Messenger i biliyorsunuz. şimdi birde whatsapp uygulaması gibi ebuddyxms uygulaması çıkmış oda ücretsiz ve
çok pratik benim telefonum samsung bada ebuddy xms for samsung bada için download var mı bilmiyorum ama ebuddy xms iphone 3 4 5 gibi ios, lg optimus black, one, sonyericcson, samsung galaxy, ace, fit, motorola gibi android telefonlar ve blackberry curve bold gibi blackberry telefonlar için olan uygulaması çıkmış ve ebuddyxms e buddy messenge gibi bedava . Bende diğer javalı telefonlar için ebuddy xms nin java versiyonu var mı diye baktım ama maalesef henüz ebuddy xms java yani .jar versiyonunu bulamadım. sizlere aşağıda bir yerde yazı içinde geçireceğim bağlantıdan ebuddy xms mesaj programının iphone android ve blackberry için olan modellerini indirebilirsiniz.yazıyı dikkatli okuyun bağlantı içinde okumayana birşey yok :)
[caption id="attachment_1281" align="alignleft" width="175" caption="ebuddyxms bedava indir"]ebuddy+xms+bedava+indir[/caption]
EBUDDYXMS NEDİR NASIL KULLANILIR?
EBUDDY ÜCRETSİZ SMS MESAJLAŞMA PROGRAMI DIR.
ebuddyxms bir internet üzerinden mesajlaşma programıdır. whatsapp gibi telefonunuzun arka planında çalışır ebuddy xms yüklü olan veya olmayan diğer arkadaşlarınız size numaranızı çevirip mesaj attığında mesajınız gelir konturunuz olsun olmasın internet tarifeniz varsa sizde ona bu interneti kullanarak mesaj atabilirsiniz. yani mesaj atmak için sadece aylık internet bağlantınızın olması yeterli. ebuddy xms tıpkı ebuddy multimessenger gibi fazla batarya yemez telefonu kasmaz ve kullanımı çok pratiktir. şimdi telefonunun yukarda saydığım destekleyen modellerden biriyse ve ebuddy xms mesajlaşma programını indirmeye karar verdiyseniz burayı tıklayın. Henüz Türkçe desteği var mı yok mu bilmiyorum kullanımı kolay ve keyiflidir. inşallah kısa süre sonra wave 1 2 gibi badalı telefonlar için olanı da ve java .jar .jad versiyonları da çıkar. bu gidişle sadece internet paketleri ile konuşma mesajlaşma yapacağız gibi görünüyor. çünkü konuşmak içinde skype var :) ebuddy xms sms mesajlaşma programını android marketten apple store dan ve barkodla blackberry üzerinden indirme linkini konu içinde paylaştım haydi kolay gelsin.
Yorumlar

  1. ebuddy xms bedava sms mesaj programının java versiyonunu bulup indirseydim mahatama gandhi gibi cepten free mesajlaşırdım. ama bulamadım ki.

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma