Steve Jobs un Cenazesi

Steve Jobs'un Cenazesi Nerede - Töreni Nerede Yapılacak?

Sizlerin de bildiği üzere geçen günlerde Apple'ın eski CEO'su Steve Jobs hayatını kaybetti. Steve Jobs'un hayatını kaybetmesi birçok Apple severi ve Steve Jobs hayranını yasa boğdu. Aslında biz de pek üzülmesek de elektronikotin.com olarak oldukça duygulu anlar yaşadık. Bu yazımızda sizlerle Steve Jobs' un cenaze töneninin gizli yapılacağı bilgisini paylaşacağız.Wall Street Journal'ın sağlam kaynaklara dayandırdığı habere göre Apple eski CEO'su Steve Jobs'un cenaze töreni sadece ailesine ve yakınlarına özel bir toplantı şeklinde olacakmış. İsterseniz sizlere haberleri büyük sitelerden alıntılayarak paylaşalım:

Gazetevatan.com'dan:
Steve Jobs Cenaze TöreniWall Street Journal gazetesinde yayımlanan bir haberde, Apple’ın efsanevi CEO’su Steve Jobs için özel ve gizli bir cenaze töreni düzenlendiği belirtildi.

WSJ’nin konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre, cenaze CEO’nun ailesi ve arkadaşlarının bir araya geldiği küçük bir toplantı olarak tanımlandı.

Haberde cenazenin nerede ve ne zaman gerçekleştiğinin belirtilmediğine dikkat çekildi.

Özel cenaze töreni, teknoloji dünyasının önemli CEO’sunun hayata gözlerini yummasından iki gün sonra gerçekleşti.

Apple, kamuya açık bir cenaze törenine yönelik açıklama yapmadı.

Şirketin şu andaki CEO’su Tim Cook, çalışanlarına gönderdiği mektupta, Apple’ın çalışanlarını yer alacağı bir cenaze töreni planladığını yazdı.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma