Google artıda Crime City Oyunu

Crime cityGoogle Plus Crime City oyunu oyna, Google+ Crime City oyunu hileleri, Crime City oyunu nasıl oynanır, Crime City oyna, Crime city oyununun amacı bu konuda


Google Plus Crime City Oyunu

Bildiğiniz gibi Google kısa bir süre önce Google Plus adındaki sosyal ağını kullanıcılarının hizmetine sundu. Biz elektronikotin.com olarak Google+'ın başarı bir proje olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca, Google Plus'ın Facebook'tan daha iyi bir arayüzü var. Daha oyunlar ve diğer uygulamalar Facebook'ta olduğu kadar gelişmemiş olabilir ama biz bu konuda Google'a hak veriyoruz. Google+ çok yeni bir sosyal ağ.

Neyse, geçelim size tanıtmak istediğimiz Crime City oyununa. Google+'ın Crime City adlı oyununda öncelikle kendinize bir karakter oluşturuyorsunuz. Karakterinizi oluşturup devam ettiğinizde oyun size yapmanı gereken şeyleri gösteriyor. Bir nevi, oyunu size öğretiyor. Bizim kısa bir deneme sürüşünden sonra anladığımız oyun amacı "suç işlemek" :). Neyse biz sizlerle linki paylaşalım, siz gerisini halledersiniz. Hadi keyifli oyunlar.

Oyuna Buradan Ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma