Esenyurt Devlet Hastanesi e-randevu

Esenyurt SSK Devlet Hastanesi Randevu Alma Sitesi e-randevu al


Esenyurt Devlet Hastanesi, İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bulunan bir Devlet Hastanesi'dir. Esenyurt Hastanesi SSK ile ve diğer kurumlar ile anlaşmalıdır. Bu hastane ismini, Esenyurt ilçesinin merkezinde bulundağundan dolayı buradan almıştır. Hastanenin birçok doktoru ve hemşiresi vardır. "Sağlıktan Büyük Zenginlik Yoktur..." cümlesini kendine slogan olarak seçen hastane merkezi olduğu için hastalar tarafından çok ilgi görmektedir.


Oldukça güzel tasarlanmış bir internet sitesi olan hastanenin internet sitesi üzerinden dilediğiniz işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Esenyurt Devlet Hastanesi'nden randevu almak oldukça kolaya indirgenmiş. T.C. Kimlik Numaranız ile randevu alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Esenyurt Hastanesi'nin internet sitesi hazırlanırken dil olarak PHP seçilmiş. PHP web siteler tasarlamak ve geliştirmek, bilgisayar programları hazırlamak için üretilmiş oldukça sade ve hızlı bir dildir. Bu yüzden Esenyurt SSK'nın internet sitesi oldukça hızlı ve sade. Buna karşılık, Esenyurt Devlet Hastanesi'nin internet sitesinde yapım aşamasında olan sayfalara rastlayabilirsiniz. Bunun nedeni, sitenin arayüzünü değiştiriyor olması. Sizlerin de bildiği gibi bir hastanenin internet sitesinin başka bir arayüze oturtulması kolay bir iş değil. Sitenin yeni arayüzünü hazırlayan ekibin oldukça sıkı ve düzenli çalışması gerekiyor; Sağlık önemli mesele. Hastanenin yeni arayüzü tamamen yayına sokulduktan sonra Esenyurt Devlet Hastanesi'nde sanal tur atabiliyor olacaksınız. Bu demek oluyor ki hiç yerinizden kalkmadan hastanenin içini veyahut dışını inceleyebilirsiniz veya daha önce Esenyurt Devlet Hastanesi'ne gitmeyseniz yerinizden bile kalkmadan gitmiş kadar olacaksınız. Büyük hizmet!

Esenyurt Devlet Hastanesi'nin web randevu sistemi oldukça sağlam altyapı ile oluşturulmuş olan bir sisteme bağlanmış. Bizim çok hoşumuza gitti sizin de telefon yerine e-randevu sistemini kullanmanızı tavsiye ederiz. Geçmiş olsun...

Esenyurt Devlet Hastanesi e-randevu

Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu alma

Yorumlar

  1. Esenyurt Devlet Hastanesi'nin internet sitesinden aynı zamanda aldığınız randevuları iptal edebilir ve geri alabilirsiniz.

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma