Samsung Bada 2.0 indir

Samsung Bada 2.0 versiyon güncelleme indir

DİKKAT BU İNDİRME ROM ÜRETME PROGRAMI OLAN BADA 2.0 SDK ymış. hatalı konu Bada 2.0 yazılımı henüz Türkiye de çıkmadı.  (2012 8. DE ÇIKTI)

bada+2.0+indir

Kies Programına bağlanabiliyorsanız zaten otomatikmen geldiğinde güncellenecektir oradan buradan bakarak garanti kapsamı dığında multiloader le filan rom atmayın. Merhaba Tamda tahmin ettiğim Gibi Google Motorolayı satın alıp Androidli Motorola Telefonlar üretmeye başlayınca Samsung da Kendi özel işletim sistemi olan Bada ya yöneldi. ve şimdi Bada bada 1.0 1.1 ve 1.2 için samsung bada 2.0 Güncellemesi yayınlamışlar. Bada developer in aşağıdaki bağlantısı olan sayfasından samsung BADA işletim sistemli wawe (wave) wave3 Wave m wave y sch w689 gibi Samsung Modellerini nasıl bada 2.0 yapabileceklerini nasıl indirip kuracaklarını anlatmışlar.

BADA VERSİYON GÜNCELLEME İNDİR YÜKLE KUR ANLATIMI

birde ben söyleyeyim telefonu pc suite ile bilgisayara bağlayıp yedek alın. sonra bağlantıdan Bada 2.0 ı indirin sonra setup gibi birşey çıkar basın çalıştırın. telefon kapanıp açılır falan işte ben nokia ya öyle versiyon atmıştım. Size resimli anlatım yapmak isterdim ama kimse kadir kıymat bilmiyor ancak yapamayan gelip küfür ediyor. onun için öyle de küfür yiyoruz böylede diyerekten samsung bada yeni versiyon 2.0 güncelleme SDK indir kur yükle konusunu burada noktalıyorum unutmadan samsung bada 2.0 versiyon indirme bağlantısını şu şekilde paylaşalım. şu ya tıklayın ve oradan Download now a tıklayın.

2008'den beri webdeyim.

5 Comments

  1. DİKKAT BU İNDİRME ROM ÜRETME PROGRAMI OLAN BADA 2.0 SDK ymış. hatalı konu Bada 2.0 yazılımı henüz Türkiye de çıkmadı. Kies Programına bağlanabiliyorsanız zaten otomatikmen geldiğinde güncellenecektir oradan buradan bakarak garanti kapsamı dığında multiloader le filan rom atmayın.

  2. samsung bada 2.0 çıktı mı ne zaman çıkacak
    ilk orjinal versiyon çıktığında bizlerde sizinle paylaşacağız. şimdilik türkiye için bada 2.0 çıkmadı.
    orjinal kies ten yüklenen bada 2.0 çıkınca zaten telefonunuzu kiese bağlayınca otomatik güncellenir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir