PS Vita Fiyatı

PS Vita' nın Fiyatı Belli Oldu

Sony' nin yeni el konsolu PS Vita' nın fiyatlarda indirime gideceği yönündeki dedikodular Sony' nin yetkili isimlerinden Kaz Hirai tarafından yalanlandı. Peki PS Vita fiyatı ne kadar olacak?


Nintendo 3DS' in fiyat indirimine gitmesi üzerine oyuncular arasında PS Vita' nın da indirime gideceği yönünde iddialar ortaya atıldı. Fakat Sony' nin önde gelen isimlerinden Kaz Hirai bu iddiaları yalanladı. Ve PS Vita' ya biçtikleri fiyatın arkasında duracaklarını söyledi.

Ayrıca Hirai, PS Vita' nın çıkış tarihi hakkında da, 2011 yılının sonlarına doğru cihazın bütün dünyada satışa sunulmasının mümkün olmadığını ve PS Vita' nın en iyi ihtimalle bu yılın sonunda Japonya' da; 2012 başlarında ise dünya genelinde satışa sunulabileceğini söyledi.

ps+vita+fiyatıNintendo' nun yaptığı indirime karşılık verilip verilmeyeceği konusunda ise şunları söyledi, "Fiyatlarımızın arkasındayız. 3DS'in bu indirimine aynı şekilde bir indirim yaparak cevap vermeyeceğiz." ve PS Vita' nın 249$(yaklaşık 435TL) ve 299$(yaklaşık 520TL)' lık iki versiyonunun olacağını hatırlattı.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma