En Pahalı Android Telefonlar

Android işletim sistemli Pahalı cep Telefonları

Sırf pahalı diye Apple'ın ürünlerine para yatırmayın. Eğer, illa ki bütün paramı telefona yatırmak istiyorum diyorsanız Elektronikotin'in bu haberi tam size göre.
Mobil işletim sistemleri arasındaki rekabet kızışırken bütün parasını telefona yatırmak isteyenler Android telefonların güçlü donanımlarına karşı ucuz fiyatı karşısında maalesef çaresiz kalıyorlar ve seçimlerini Apple'ın düşük donanımlı ürünlerinden yana kullanıyorlar. İşte tam da bu noktada, şimdilik sayıları az da olsa pahalı Android telefonlar devreye giriyor. İşte o telefonlar:1- Tag Heuer Link Phone (6700$)

Pahalı Android Telefonlar

Dünyanın ünlü saat üreticilerinden Tag Heuer tarafından hazırlanan Link Phone, tam da düşük donanım özelliklerine yüksek paralar saymak isteyen telefon kullanıcıları için hazırlanmış. Başlıca özelliklerini sıralayacak olursak 800x480px çözünürlük, Android 2.2 işletim sistemi, 1400mAh kapasiteli batarya ve EDGE ve HSUPA bağlantılarını desteklemesi. Tag Heuer Link Phone' un fiyatı ise 6700 dolar (yaklaşık 12 bin TL). Pahalı fiyatına karşı bu şekilde düşük özelliklere sahip olması Apple kullanıcılarını cezbedecek gibi görünüyor.

2- Özel Tasarım Nexus S (4000$)

Pahalı Android Telefonlar

Samsung'un Google ile ortaklaşa ürettiği Nexus S modeli dünyada büyük yankı buldu ve sahip olduğu donanım özelliklerine göre ucuz bir fiyatı vardı. Fakat üst düzey bir telefon üreticisi olan Mobiado tarafından yeniden tasarlanan Grand Touch adlı Nexus S'in değişik versiyonu bu standartları epey yükseğe taşımış. Nexus S ile aynı özellikleri taşıyan Grand Touch'lar 3000 ile 4000 dolar arası fiyatlarla sunuluyor.

Emre Koral

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma