IK Immortal King Türkiye'de337.com' un hazırladığı başka bir oyun olan IK Immortal King oyun severlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Elektronikotin.com aracılığıyla kayıt olabileceğiniz IK Immortal King oyununda güzel bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. IK Immortal King ile ilgili aşağıdaki yazıyı okumanızı öneririz:


IK Immortal King Oyun İçi Görüntüler:

Türkiye online oyun piyasasında yeni bir dönemin başlangıcı
Son zamanlarda, Kore ve ABD oyunları Türkiye oyun pazarında yer tutmuş durumda. Öte yandan Web oyunları ağırlıklı olarak Almanya ve Avrupa ülkeleri liderliğinde Türkiye’ye geliyor. Bir çoğu düşük kalite resimli olan bu SLG+RPG oyunları her zaman en seyrek ürün pazarı olmuştur.

Egzotik bir oyun Olan IK Immortal King gözardı edilmemeli
Yeni web oyunu (IK Immortal King) yaklaşık olarak 10 milyon oyuncusuyla Çin oyun platformu www.337.com tarafından 17 Ağustos 2011 tarihinde Türkiye’de yayına başlamıştır. Kayıtlı oyuncuların sayısı ilk günde 10 bini geçti. Brezilya’da da iyi bir performans gösteren bu oyunun 0.6 milyon kayıtlı kullancısı bulunmakta ve yayına girdiği günden bu yana 3 aylık süre zarfında 10 sunucuya ulaşmış durumdadır.


Oyuncular için yüksek IQ ile beyin fırtınası
IK Immortal King yıkıcı savaş temalı bir oyundur. Oyuncular ekipmanları geliştirmeyi, sıralanmayı ve rakiplere karşı güçlü enerji ile muharebe etmeyi dikkate almalıdırlar. Ayrıca Kahramanlık hayalini gerçekleştirmek için PVP ordu savaş grubu da oluşturabilirler! Savaşmanın vermiş olduğu heyecan dışında görkemli sahneler, muhteşem özel efektler ve tam teşekküllü figürler sayesinde oyuncular bu oyundan çok daha fazla zevk alacaklar.

2011 yılının ikinci yarısındaki favorilerden biri IK Immortal King
Genelde IK Immortal King Kore oyunları ile karşılaştırıldığında daha yüksek kaliteli resimleri, Alman oyunları ile karşılaştırıldığında daha ağır basan stratejik yönü ve ABD oyunları ile karşılaştırıldığında ise daha görkemli sahneleri göze çarpacaktır. Türkiye'de piyasaya sürülmesinden bu yana eleştirel övgülere sahip olan IKşimdi 2011 yılının ikinci yarısında favoriler oyunlardan bir tanesidir.

3 yorum:

  1. bu oyun tutar, level atladıkça bağımlısı oluyorum.

    YanıtlayınSil
  2. aynen bu oyun guzel sevıyorum:)level salla kardeş zevkli bir oyun

    YanıtlayınSil
  3. resmine baktım müthiş bir oyun

    YanıtlayınSil