GOOGLE FACEBOOK RAKİBİ GOOGLE PLUS SİTESİ GELİYOR

Google+artı plus
Ah şu Facebook bizim necip milletimizin herşeyin suyunu çıkarma gibi güzel bir huyu olduğundan Facebook'un da suyunu çıkardık. 7 yaşındaki çocuğun Facebook hesabı var. Hoplayan Kedi, zıplayan köpek resimleri Facebook ta paylaşılmaya değer resimler arasında. neyse efendim. Dünya'nın Arama devi Google bu laçkalaşmanın farkına vardı ve Facebook tan daha kapsamlı bir sosyal ağ çalışmalarını başlattı. Üzerine yoğunlaşıp bir müddet sonra yavşatacağımız bu güzel porojenin adı "GOOGLE +" yani "GOOGLE PLUS" Türkçesi "GOOGLE ARTI"
GOOGLE ARTI (+ PLUS) DENEME AŞAMASINDA
Şimdilik Sınırlı sayıda kullanıcı ile test aşamasında olan Google ARTI PLUS + da aynı anda 10 kişiye kadar video görüşme yapabilir yada eski usul çetleşebilirsiniz.
"Gerçek Hayattaki Paylaşım Web İçin yeniden düşünüldü" 
Sloganıyla yola çıkan Google Facebook Rakip ağı Google artı (+ plus)

ARKADAŞLAR GÖRÜR PATRON GÖRMEZ

Farklı kişilerle farklı paylaşımlar yapmayı dolayısı ile istediğiniz kişi ile istediğiniz şeyi paylaşmanın kolay yolu olduğunu iddia eden Facebook a Rakip Google + plus sayfasında bunu şöyle açıklıyor;
  "Arkadaşlarınızla istediğiniz her şeyi, anne ve babanızla ise onların görmek istediği şeyleri paylaşırken, patronunuzla neredeyse hiçbir şeyi paylaşmamanızı sağlayacak en kolay yol."


GOOGLE + DA VİDEOLU SOHBET ODALARI

Facebook rakibi Google + plus Video sohbet içinde şöyle bir açıklama tanıtım yapmış;

 "Dışarıya çıktığınızda arkadaşlarınızla karşılaşmak dışarıda olmanın en güzel taraflarından biridir. Videoyla Sohbet ile, planlanmamış buluşmalar ilk kez web'de. Arkadaşlarınız bir sohbette olduğunuzu bilsinler ve katılanlarla yüz yüze görüşün. Biz ışınlamayı mümkün hale getirene kadar, şimdilik en iyisi bu" 
Anında mobil cihazdan fotoğraf gönderme ilgi alanınıza dayalı konular ve dahası için sizi şimdilik test aşamasında olan Google + nın Türkçe Davetiye kayıt ve tanıtım sayfasına yönlendirelim.

Google+plus+davetiye
GOOGLE + PLUS DAVETİYE ÜYELİK BURADAN

Aşağıda paylaşacağımız bağlantıya tıklayarak Facebook a rakip Google + plus sitesinin tanıtımını ve uygulamaya geçtiğinde haberdar olmanız için sizden mail adresi isteyen Davetiye bağlantısını paylaşıyoruz. GOOGLE PLUS + YA KAYIT VE ÜYELİK için yapabilecekleriniz şimdilik bu kadar. hatta yakında davetiye de kapatılabilir elinizi çabuk tutun. Cıvıyan Facebook tan ve çoluk çocuk paylaşımlarından kurtulmak için sizde Google Facebook'a Rakip sitesi Google plus + yı tercih edin.
GOOGLE PLUS NEDİR ve DAVETİYE

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme