Bom Bom v2.3 Kabul Edildi

bombom v2.3 oynaElektronik spor çok iyi ayarlanmış bir web sitesi ortamında yarışma marketidir.
Eskiden beri Role play özetle web sayfasında bağımsız olarak oynanan oyun marketini kapsar.Elektronik spor çok iyi ayarlanmıştır ve web sitesindeki oyunlar günden güne popülerleşmektedir. Oyuncuların oyundan beklentisi yüksek olsa da bu beklentileri karşılamak çok zordur. Web sitesi oyunları daha çok bir hobidir ve düşünce yeteneğini arttırır ve çatışma simülasyonu oluşturur.



Bu yıla kadar oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için çok sayıda web oyunu kendi marketlerinde geliştiler. Oyunlar kendi içlerine hikaye ve içeriklerini geliştirdiler. Bununla beraber mükemmel savaş simülasyonu yaptılar. Fakat bütüne bakılırsa web oyunları hala oyuncuların isteklerini karşılamıyor. Özellikle web oyunu şirketlerine bakılırsa savaş simülasyonu oyuncuların en çok önemsediği şey. Web oyunları simülasyonu geliştirerek markette yerini sağlamlaştırmak istiyor.
Aslında birçok oyun bu fikri benimsedi ve başarıya ulaştı. Mesela 《Bombom》 Brezilyanın en büyük oyun sitesi 337.com da Q sürümü uzaktan atış oyunu ortamını kurdu . Bu çeşit oyun Fortress》ve《MapleStory》oyunları birleşerek şehir yıkmayla ilgili oyun geliştirdiler. Bu oyun Brezilya ve Türkiye marketine hızla yayıldı. Bombom aleminde adil bir savaş sisteminin yanı sıra toplu savaş sistemi de oyuncuları tatmin etti . Web sayfasındaki atış oyunu karşılıklı çarpışma sistemine önem verdi . Bu tür oyunun devamlılığı vardır . Aynı zamanda sistem sistemdeki savaş sıralaması tüm rol ve hikayeleri karşıladı.
Kısa zaman önce Bombom çoktan 2011 WCG tarafından geçerli kabul edildi ve bu oyun web sitesi oyun marketine başladı.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma