Turkcell Sony Ericsson xperia Arc kampanyasiTurkcell SonyEricsson xperia Arc kampanyası Turkcell in Kampanya ile verdiği ve Yeni çıkan akıllı cep telefonu Sony Ericsson Xperia Arc ı hem kendimiz için hemde sizin için inceleme ve iğneleme masamıza yatırdık. bu yazımızda Sony Ericsson xperia arc ın Turkcell kampanyasındaki fiyatlarını yani toplam kaç paraya geldiğini sony ericsson xperia arc ın Dokunmatik ekran özelliklerini, sony ericsson xperia Arc ın Kamerasının kaç megapiksel olduğunu işlemci hızını işletim sisteminin ne olduğunu bu fiyata alınır mı alınmaz mı sını sony ercisson xperia arc ve iphone 4 karşılaştırması xperia arc ve samsung galaxy s karşılaştırması ve dahasını bulacaksınız.


--> TEPEDEN TIRNAĞA XPERİA ARC
Turkcel+Sony+ericsson+xperia+arc+kampanyası
XPERİA ARC: ŞAŞAALI REKLAMLAR, ŞIK TASARIM, UFAK DETAYLAR, BÜYÜK FİYAT Yukardaki videoyu cepten gelip izleyemeyenler için açıklayalım Sony ericsson sitesinde ki xperia arc ın tanıtım videosu. Adam arabanın camlarını kırıyor her tarafı demirle kapatıyor sadece ön tarafta iki adaet sonyericsson xperia arc ver ve kameraları dışarıyı çeker vaziyette kayıtta adam o şekil kameralardan dışarıyı görerek arabayı sürüyor. Turkcell Sony Ericsson Xperia Arc Kampanyası
24 ay taahhütle ve aylık 250mb gibi cüzi bir internet paketi ile (ki evlerimizdeki internet paketleri bunun yaklaşık 15 kat büyük) Turkcell den xperia arc alırsanız 24 ay boyunca 67 tl ödeyeceksiniz 67x24= 1608 tl (çok para)internet paketini aşarsanız KDV ve ÖİV dahil 0,000049 TL/KB paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir miş.
aylık 1 gb paket alırsanız 24 ay boyunca 77tl oda eşittir 1848 tl
aylık 4 gb internet paketi alırsanız da 24 ayda 86 liradan 86x24=2064 lira ödersiniz.
sony ercisson xperia arc a 12 ay taahütle sahip olmak istiyorum diyorsanız
250 mb için 12 ay boyunca 119 tl topl: 1428
1 gb mb için 12 ay boyunca 129 tl top:1548
4 mb için 12 ay boyunca 138 tl toplam: 1656
ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.
Eğer bu telefonu çok istiyorsanız bizce en uygun tarife 12 ay boyunca 1 gb internet paketli tarife piyasada ise bu telefonun fiyatı 1260 tl ile 1500 tl arasında buyurun akakçe en ucuz sony xperia arc fiyatlarına bakın peki bu kadar para verip aldığımız telefonun özellikleri neler? hızlı mı resim video kalitesi nasıl o da sonraki konuda.

sonraki konu;
sony Ericsson xperia arc teknik özellikleri; >>

Yorumlar

  1. Bilgilendirmeniz için teşekkür. Gözümüzden kaçmış, hemen düzeltiyoruz.

    YanıtlayınSil
  2. hepsiburada.com da 1329 tl 12 taksitli fiyatı almak isteyenler sony ericssonun yetkili satıcılarından bitanesi ve daha mantıklı bana göre

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma