Metin2 Çin Server İndirme KESİN

Elektronikotin.com aracılığıyla Metin2 Çin (Kore) server download linkine ulaşabilirsiniz. Biz sitede indirme linkini bulmakta oldukça zorlandık. Hiçbir şey anlamadık ama bir şekilde Metin2 Çin server indir linkine ulaştık. İnşallah bir daha ki yazımızda da üyeliği anlatacağız resimli olarak. Takipte kalın.17.08.2011 Güncelleme:

Evet arkadaşlar, birçok arkadaşımız indirdiğini fakat bunun Çin Metin2 değil normal Metin2 olduğunu söylemiş. Bu durum için sizden Elektronikotin.com olarak özür diliyoruz. Şimdi sizlerle Metin2 Çin Server' ı paylaşacağız. Eğer indirmede sorun yaşarsanız lütfen yorum olarak belitin o zaman Elektronikotin Forum' da resimli anlatım konusu açarız. Şimdilik sizlere Metin2 Çin Server indirmeyi yazılı olarak anlatacağız. Yalnız bu işlem bir tek Internet Explorer sürümlerinde oluyor. Biz de bu yüzden anlatımımızı Internet Explorer' a göre yaptık.

Adım Adım Metin 2 Çin Server İndirme:

1. Adım: İlk önce Internet Explorer ile buraya tıklayarak Metin2 Çin Server indireceğimiz siteye giriyoruz.

2. Adım: Sonra üstteki kırmızı butona tıklıyoruz. Eğer, doğru yere tıkladıysak yeni bir pencere açılacak ve önümüz "Hybrid Download" diye bir yazı gelecek.

3 Adım: Eğer, "Hybrid Download" yazısı geldiyse gri renkte bir buton var ona tıklıyoruz.

4. Adım: Yukarıda içerisinde "ActiveX" geçen bir uyarı yazısı çıkacak ona tıklıyoruz, karşımaza iki seçenek gelecek yukarıdakine tıklıyoruz ve karşımıza iki seçenek daha gelecek: Yükle ve Yükleme diye. Yükleye tıklıyoruz ve Metin2 Çin server inmeye başlıyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Lg tvlerde turksat 4a uydu ekleme kanal ekleme silme

Japonca İsim Yazma