iPhone 5 Detayları

iPhone 5 ile ilgili dedikodular şu günlerde sık sık yapılmakta. iPhone 5 ile ilgili internette birçok haber mevcut peki bunlardan hangileri doğru hangileri yanlış. Apple, iPhone 5' i gerçekten ne zaman çıkaracak, fiyatı ne kadar olacak, özellikleri neler olacak. Aşağıdaki haberde okuyabilirsiniz:

iPhone 5 Hakkında Detaylar (Nasıl Olacak)
iPhone 5 ile ilgili Apple'dan bugüne kadar resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak şirkete yakınlığıyla bilinen kaynaklar ve Apple'ın stratejisini öngören bazı uzmanlar, iPhone 5'in iskeletini şimdiden oluşturmuşa benziyor. iPhone 5'in pika projektör teknolojisini kullanacağı ve bu şekilde iPhone ekranına yansıyan görüntülerin duvara yansıtılacağı düşünülürken, iPhone 4'lerde meydana gelen anten sorununun da bu yeni modelde tarih olacağı tahmin ediliyor. Mevcut iPhone 4 ve iPad 2'lerde kullanılan A4 işlemcinin aksine yeni iPhone'un daha hızlı ve yüksek performans göstermesi muhtemel A5 işlemciyi kullanması beklenirken, cihazın kasasının da alüminyum bir yapıda olacağı öngörülmekte.

iPhone 5 Özellikleri


iPhone 5, 8 Megapiksel çözünürlüğünde LED Flaş destekli bir kameraya yer verebilir. Ekran teknolojisi olarak hiçbir değişiklik içermesini beklediğimiz cihazda gerçekleştirilecek olan en büyük değişiklerden biriyse ekranın 3.5 inç genişliğinden, 3.7 inç dolaylarına çıkartılması. 1.2 GHz hızında görev üstelenecek olan ARM tabanlı A4 işlemcisi ile birlikte yüksek performans sunacak olan işlemci, ayrıca Apple'ın kendi geliştirdiği iOS isimli mobil işletim sistemiyle birlikte bütünleşik olarak çalıştığı yapıyla dikkatleri üzerine çekecek.

iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak


Şuan iPhone 5 çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi yok ama 2011 Mayıs' ta bizlerle olabileceği söyleniliyor.

iPhone 5 Fiyatı


iPhone 5 fiyatı hakkında da kesin bir bilgi yok. Yayınlanır yayınlanmaz ekleyeceğiz.

iPhone 5 Teknosa FiyatlarıÜrün Teknosa'ya geldiği zaman iPhone 5 Teknosa Fiyatları eklenecektir. Tahiminimize göre iPhone 5 Teknosa fiyatı 2.000-2.500 TL arası olacak.

Yorumlar

  1. iPhone 5 Teknosa' ya geldiğinde fiyatlar eklenecektir. Şimdi baktım da gerçekten güzel bir iPhone 5 fiyatları yazısı olmuş. Ek olarak iPhone 5 hakkında istediğiniz bir bilgi varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma