Blogger Yeni Arayüzü İle Geliyor

Blogger yeni arayüzü geliyor

blogger+yeni+arayüzü
Blogger mobil şablonları zaten biliyorsunuz
Yasaklar sebebiyle bizlere illallah dedirten Blogger, kumanda panelinin yani arayüzünün tamamen değişeceğini bambaşka bir şekle bürüneceğini youtube videosu ile duyurdu. Yav Gogul amca sen bizim yasağımızı kaldır bize yeter. Google dns yönlendirme ayarı kullanan pcler (8.8.8.8. - 8.8.4.4 ) hâlâ Blogger a giremiyor. binlerce okurumuz "Bu siteye erişim mahkeme kararı ile yasaklanmıştır" yazısından muzdarip. -siz ne yaptınız porno mu yayınladınız? illegal birşey mi yaptınız niye sizi yasakladı bu devlet? diyorlar. töhmet altında kalıyoruz yapma etme larry amca gözünü seveyim Sergey'e mi yaptırıyorsun kime yaptırıyorsan yaptır şu yeni blogger arayüzünü de şu sizin dns lere de bi el at gözünü seveyim. bak buraya belki gelirsin Google uyarılardan belki sergey brin larry page ismini takip ediyorsundur diye ingilizcesini de yazacağım;

 "Hey Sergey or Larry or anybody Google worker! Google DNS forwarding numbers (8.8.8.8 - 8.8.4.4) does not work. not open blogger in turkey. please handle solve this problem"

 İnşallah olmuştur. neyse efendim biz Sevgili Blogger'imizin yeni arayüzünden bahsediyorduk. videodan anladığımız kadarı ile Blogger çok yakında yepyeni bir arayüz ile geliyor. yeni arayüzde yani yeni blogger kumanda panelinde ne gibi özellikler olacak pek bilmiyoruz ama videonun sonlarında yeni arayüz gayet güzel wordpressvari görünüyor istatistikler daha gelişmiş. labeller yukarı gelmiş herhangi bir fotoğrafa Google haritalardan yer imi yapabiliyoruz. spama karşı daha güvenli ve bloglama daha keyifli bir blogger olacak gibi. ama ne olursunuz illegal birşeyler paylaşmayın bakın masum insanlarında blogları kapanıyor adam gibi kullanırsak niye kapatsınlar dimi ama hadi bakiiim konu bitti videoyu ve resimleri ekliyorum bakın bakın sonra dağılın başka konulara :)
BLOGGER'İN YENİ ARAYÜZÜ VİDEO

blogger+yeni+şablonu
İŞTE YENİ BLOGGER KUMANDA PANELİ
yeni+blogger+kumanda+paneli
YENİ BLOGGER ARAYÜZÜNDE FOTOLARA  LOCATİON EKLEME MEVCUT

blogspot+yeni+arayüzü
YENİ BLOGGER'A BAMBAŞKA TEMALAR DA GELMESİ BEKLENİYOR

Yorumlar

  1. Biz seni her halinle severiz Blogger. Yeter ki şu DNS ayarlarına bir el at gözünü seveyim.

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma