Avea N8 Kampanyası Fiyatı ve Detayları

Avea' nın verdiği Nokia N8' in özelliklerini, fiyatını ve kampanyanın detaylarını bu yazımızda bulabilirsiniz.nokia n8 kampanyası fiyatıAvea Nokia N8 Özellikleri


Avea adeta diğer operatörlere rakip olduğunu göstermek istercesine şu günlerde adından sıkça söz ettiren Nokia N8' i kullanarak bir kampanya başlattı. Daha önce de defalarca belirttiğimiz gibi bu rekabet biz müşterilere yarar sağlar. Neyse, işte Nokia N8' in özellikleri:

113.5 x 59.1 x 12.9 mm boyutlarında
135 gram ağırlığında
Symbian^3 işletim sistemi
ARM 11 680 MHz işlemci
3.5 inç AMOLED dokunmatik ekran
Wi-Fi 802.11 b/g/n
GPS desteği
Bluetooth 3.0
10.2 Mbps bağlantı hızı
12 MP Xenon flaş kamera
MicroSD kart girişi
16 GB dahili hafıza
1200 mAh batarya

Avea Nokia N8 Kampanyası Fiyatı


Avea size Nokia N8 kampanyasında iki seçenek sunuyor birincisi 24 ay taahhüt ve aylık 65 TL ödeme (1560 TL ediyor). İkincisi ise 18 ay taahhüt ve aylık 75 TL ödeme (1350 TL ediyor). Bu konu forum sitelerinde uzun uzun tartışılır.

Avea Nokia N8 Kampanyası Detayları


Kampanya 09.05.2011 tarihine kadar geçerlidir.
60 TL'lik kampanya teklifi 24 ay taahhüt süresi için belirlenen aylık taksit tutarıdır, 18 ay taahhüt için belirlenen aylık taksit tutarı 75 TLdir.
Cihaz bedeli, abonenin faturasına "Tahsilatına Aracılık Edilen Hizmetler" şeklinde yansıyacaktır.
Kampanyadan Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen bireysel ve kurumsal faturalı tarifelerdeki aboneler, aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler yararlanabilir,
Hediye edilen 1 GB data limitinin aşılması durumunda kullanımlar 5 Kr/MB üzerinden ücretlendirilir ve ilgili ayın faturasına yansıtılır, kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez.
Verilmiş olan 1 GB'lık data hediyesi İnternet ve WAP data kullanımını kapsamaktadır, bunlar dışında gerçekleşen internet erişim hizmeti kullanımı ve uluslararası dolaşımda (roaming) kullanacağı her türlü veri (GPRS-EDGE-3N) kullanımına ilişkin ücretler abonenin ilgili dönemde düzenlenecek faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılacak her türlü veri kullanımına ilişkin ücretler, Tüm Dünya Tarifesi'ne uygun olarak ilgili dönemde düzenlenecek faturanıza ayrıca yansıtılacaktır.
Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında aboneler sunulan taahhütlü tekliflerden sadece birini seçebilirler,
Kampanya dönemi içerisinde taahhüt süreleri arasında geçiş yapılmayacaktır,
Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, fesih/devir işlemleri durumunda, son faturasına kalan ayların cihaz taksit bedellerinin toplamı yani cihaz bedeli x geriye kalan ay kadar ceza yansıtılır,
N8 kampanyasından Jet Tarifeleri, Mobil Data Tarifeleri ve TTNET Yeni Taahütlü İnternet Paketleri Tarifeleri dışındaki tüm faturalı hat tarifeleri faydalanabilir,
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Kampanya taahhütleri için tıklayınız.

Kaynak: avea.com.tr

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma