Netlimitsiz Paketi Alana Tivibu Hediye Kampanyası

TTNET netlimitsiz abonelerine tivibu üyeliği, netlimitsiz paketi alana bedava tivibu, netlimitsiz al bedava tivibu izle hepsi hakkındaki bilgiler bu yazımızda.

NETLİMİTSİZ Paketine Geçene Tivibu Hediyesi Kampanyası

netlimitsiz paketi alana tivibu kampanyası

TTNET baktı ki olacak gibi değil, hediyelerler kampanyalarla milleti Netlimitsiz tarifesine abone yapmaya çalışıyor. Eveet TTNET' in bir başka kampanyası olan Netlimitsiz paketi alana tivibu üyeliği kampanyası ile ilgili detaylar donanımhaber.com' dan alıntıladığımız bu yazıda:

"TTNET'ten internet kullanıcılarına yeni bir kampanya sunuyor. TTNET, NETLİMİTSİZ abonesiyseniz veya NETLİMİTSİZ aboneliğini kullanmaya başlarsanız ve ilk 100.000 kullanıcı içinde yer alırsanız, 30 Haziran 2011 tarihine kadar TTNET'in sunduğu Tivibu Giriş Paketi hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

Ancak şu anda Tivibu abonesi iseniz bu kampanyadan yararlanamayacaksınız. Dikkat etmeniz gereken nokta 30 Haziran 2011 tarihine kadar ücretsiz olan Tivibu, belirtilen tarihten sonra abonelik iptali yapılmadığı takdirde ücretli olarak devam edecektir. Başvuru için TTNET destek hattını arayabilirsiniz."

» İlgili yazı: 2011 TTNET ADSL Tarifeleri ve Kampanyaları


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LG LA620s led tv kanal silme taşima düzenleme [ÇÖZÜLDÜ]

Japonca İsim Yazma