Ford Focus Fiyatları

Ford Focus 2011

Ford Focus 2011 başlıklı yazımızda Ford Focus 2011 güncel fiyatlarını bulabilir ve Ford Focus fotoğraflarına gözatabilirsiniz. Otomobil tutukunlarının en çok ziyaret ettiği Elektronikotin.com içeriğinden olan Ford Focus 2011 sayfamızı ve Ford Focus 2011 fiyat listesini güncelledik. Ve yazınının sonuna da Ford Focus 2011′ den fotoğraflar ekledik. İnşallah beğenirsiniz. İsterseniz tarayıcı çubuğundaki adresi kopyalayarak Facebook veya diğer sosyal ağlarda Ford Focus 2011 başlıklı yazımızı paylaşabilirsiniz.

2011 Ford Focus 2011 Fiyatları

ford focus 2011

Ford Focus 2011 Fotoğrafları

ford focus 2011
ford focus 2011 resimleri
ford focus 2011 fotoğrafları

Detaylı bilgi için tıklayın..

2008'den beri webdeyim.

8 Comments

  1. Fiyatları buraya tıklayarak Ford' un resmi sitesinde görebilirsiniz. Fiyatlar sürekli güncellendiğinden takip etmesi zor oluyor. Yalnış bilgilendirdiysek özür dileriz.
    Elektronikotin.Com Editörü

  2. Yanlış anlaşılmasın ama aldığınız adresin linkini verir misiniz? resmi siteden bizde görelim. Çünkü halen eski kasa fiyatları var ve o fiyatlar bile bu fiyatlardan fazla…

  3. Öncelikle arabanız hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim. Bahsettiğiniz konuda sonuna kadar haklısınız, eğer dediğiniz gibi Avrupa'da ayrı Türkiye'de ayrı ses sistemi konuluyorsa, bu resmen Türk insanını aşağılamaya çalışmaktır. Eğer gerçekten böyle ise Ford'u ben de kınıyorum.

  4. Yeni ford focus alalı 2 ay oldu. Titanium 1.6TDCi 115PS 4K modelini aldım. Herşey iyi güzel hoş ama full versiyonunu alıyorsunuz altmışbin tl civarında para ödüyorsunuz ve çinmalı dandirik bir müzik sistemi ile karşılaşıyorsunuz. Bu aracımdan önce cruze baz versiyon aracım vardı. O aracın fiyatı ford focus'un fiyatının yarısı olmasına rağmen süper bir ses sistemi vardı arabada. Yeni ford focus avrupada sony ses sistemi ile satılırken bizlere üçüncü sınıf vatandaş mumalelesi yapılıyor. Bu paralara bu kadar dandik bir ses sistemi ile bu araçları sattıkları için fordu kınıyorum. Şikayette bulunduğumuzda kaile bile almadılar. İşte müşteri memnuniyeti anlayışı bu kadar. Üç kuruş daha fazla kar edebilmek için bu araçtan esirgenen ses sistemi sayesinde arabayı keyif ile kullanmanın tadına varamıyorsunuz. Bir düşünün tam arabaya kurulmuşsunuz, düşmüşsünüz yola. Keyifle açıyorsunuz müzik sistemini oda ne hoparlarlörden mizik sesi yerine tars turs zırıltı sesleri duyuyorsunuz. Fordun anlaşılan o üç kuruşa ihtiyacı var.

  5. Arkadaşlar bu yeni kasa focus benzinliler yakıt cimrisi 300 tl ortalama yakıyor.Bu süper bir ortalama ve daha yeni araç gittikçe dahada düşer yakıt

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir