Nokia C7 fiyatları, en ucuz Nokia C7, Nokia C7 fiyat bilgisi, en uygun Nokia C7 fiyatı, Nokia C7 incelemesi, C7 özellikleri şekillerinde arayabileceğiniz Nokia C7 fiyatı ve özellikleri bu yazımızda...

nokia+c7+fiyatı+özellikleri+incelemesiNokia C7 fiyatını ve özelliklerini bu yazımda bulabilirsiniz.Nokia C7 nin incelemesi için de yabancı siteleri takipteyim.Aletin incelemesi yabancı sitelerde yayınlanır yayınlanmaz Türkçe' leştirip ElektroNikotin' de yayınlayacağım inşallah.

Nokia C7 Özellikleri


Nokia yeni bir dokunmatik telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Nokia 5800' ın veliahtı olarak gösterilen C7, orta seviye bir telefon özelliği taşıyor.

C7' nin ekran çözünürlüğü 640×360, kamerası ise 8 megapiksel. Video kaydetme kalitesi olarak 720p HD özelliğine sahip olan Nokia C7, orta seviye kullanıcılar için oldukça çekici bir model olarak göze çarpıyor.

Orta seviye kullanıcılara hitap edeceğinden dolayı fiyatının çok yüksek olması beklenmiyor. Ayrıca telefonun ne zaman piyasaya çıkacağı da kesinlik kazanmış değil.

En Ucuz Nokia C7 Fiyatı


Nokia C7 fiyatı Akakce.com' da 750-1000 TL arasında...

»Nokia' nın bir diğer telefonu: Nokia X7 Fiyatı

»Arama devi Google' ın harika telefonu: Nexus S Fiyatı

»Vodafone' dan internet canavarı telefon Vodafone 547 Fiyatı

1 yorum:

  1. Nokia c7 Türkiye satış noktaları na gelirse fiyatı 350 dolardan daha fazla olur 350 dolar zaten orta seviye bir para değil dolar kaç para 1.50
    Nokia c7 de Avrupada 520 tl ye satılıyorsa Nokia c7 türkiye satış fiyatı en az 700 tl olur.
    Nokia c7 nin arka ön kamerası nasıl c7 ile çekilen videolar ve resimler nasıl kaç megapiksel nokia c7 nin dış hoparlörü var mı varsa ses kalitesi nasıl bilmiyorum ama nokia c7 nasıl olursa olsun türkiye için satış fiyatı 700 tl bence lüks bir telefon.

    YanıtlayınSil