etype scoreboard kaldırma nasıl kaldırılır video anlatım

ETYPE KALDIRMA VİDEO ANLATIME type midir ne karın ağrısıdır sözlük benzeri rezil bir program var. bu program yapımcısına para kazandırmaktan  ve bilgisayarda olur olmaz yerde piyasaya çıkmaktan başka hiçbir işe yaramıyor.
olaki karambole gelmiş Etype programını herhangi bir programla bonus olarak bilgisayarınıza kurmuşsanız. bu mendebur program kendi çalışması haricinde google chrome a bulaşıyor arama sayfasını e type yahoo search yapıyor. mozilla firefox a bulaşıyor açılış sayfasını değiştiriyor. notepad wordpad messenger google talk kısaca her boka  bulaşıyor ve insanın canını sıkıyor. kaldırmak istediğiniz zaman da size katakulli yapıyor.
şimdi size bu geri zekalı programın nasıl kaldırıldığını anlatacağım.

ETYPE UNİNSTALL E TYPE BİLGİSAYARDAN KOMPLE KALDIRMA

Windows başlat çubuğunda etype uninstall diye aratın çıkan etype uninstall e type kaldırma programını tıklayın
etype kaldırma programının ilk sorusuna NO deyin. 2. bir soru gelecek ona yes deyin böylece bu irezil programdan kurtulun hadi geçmiş olsun.etype+programını+kaldırma
DİKKAT İLK SORUYA NO 2. YE YES DEYİN

Etiketler: Etype kaldırma, etype scoreboard kaldırma, etype nasıl kaldırılır, etype scoreboard nasıl kaldırılır, etype kaldırma resimli anlatım, etype silme, etype kaldırma video anlatım, uninstall e type, etype uninstaller
20 yorum :

 1. etype programını kaldıramıyorum, etype programını silmek etype uninstall etype programı ne işe yarar
  e type programı nasıl kaldırılır resimli anlatım. etype nerede etype yahoo search olmuş internet başlangıç sayfası etype search olmuş etypei bilgisayardan full kaldırma etype tamamen kaldırma etype kaldırma sorunu gibi dertlerin çözümü de bu konuda aslında bu uygulamayı kaldırmak son derece basit sadece adamlar biraz cinpiriklik yapıp uninstall san sonra ilk soruya no cevabını istiyorlar. vay uyanıklar vaay. e type kendi sitesinde de bu programın nasıl kaldırıldığını göstermiş zaten artık etype programını sorunsuz bilgisayardan kaldıranlar bize bi teşekür yazarlar kaldırma işlemi bittikten sonra firefox da google chrome da operada ve internet explorer da da başlangıç yani açılış sayfalarını tekrar düzenledikten sonra artık bu programın esamesini görmezler Allahın izniyle

  YanıtlaSil
 2. teşekkurler program canımı sımaya bbaslamıstı kı sayende kaldırabildim programı ellerın dert gormesin...

  YanıtlaSil
 3. dostum valla çok saol...

  YanıtlaSil
 4. çok teşekkürler bende kaldıramamıştım ama artık kurtuldum. :)

  YanıtlaSil
 5. ELİNE SAĞLIK TEŞEKKÜRLER

  YanıtlaSil
 6. Teşekkür eden okura can feda.. :)

  YanıtlaSil
 7. program filesten sildim hiçbir dosyası yo ama hala açılıyor buna bi çözüm yok mu ?????????????????????????????????????????????????????????

  YanıtlaSil
 8. konuda yazdığı gibi yapacaktın. sen yine başlat / ara dan etype uninstaller i ara belki vardır. konuda yazanı dikkatli oku.

  YanıtlaSil
 9. ben başlat'a "etype uninstall" yazdığımda bile hiç bişi çıkmıyor.program ekle/kaldır da zaten yok silebilceğim hiç bir dosya yok ve kurtulamadım bir türlü şu şeyden... Bir önerisi olan var mı?

  YanıtlaSil
 10. muhtemelen sizin internet tarayıcınızın açılış sayfasını değiştirmiş (internet explorer chrome mozilla opera) tarayıcınızın açılış sayfasını değiştirebiliyor musunuz?
  sizde bu salak program nerelerde ortaya çıkıyor hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

  YanıtlaSil
 11. konu içine etype programının yerini ve nasıl kaldırılıdığı gösteren videoyu ekliyoruz.

  YanıtlaSil
 12. etype scoreboard bilgisayardan kaldırma video anlatım konuya eklendi.

  YanıtlaSil
 13. yukarıda bir kullanıcının daha dediği gibi, ben de aylar önce sildiğimi sanıyordum bu programı ama her yerden çıkıyor karşıma. video'da anlattığınız çözüm de benim için geçersiz çünkü bende arama yaptığımda eType bulunamıyor, adeta hayalet bu program. şu an yazarken bile iki kez eType çıktı karşıma. nasıl sileceğim konusunda bir fikriniz varsa, yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 14. windwos çubuğu nerde ?

  YanıtlaSil
 15. Benim hiç bi yerde çıkmıyo sadece başllatta ki çubukta çıkıyor aramalardada çıkmıyor ben onun dosylarının hepsini sildim proğlam kaldır dan da kaldırdım ama başllattaki çubkta çıkıyorr sour yerine tıklıyom soru çııkmadan çıkıyor

  YanıtlaSil
 16. malesef aynı sorun bendede var kaldıramadım

  YanıtlaSil
 17. programı denetim masasından kaldırmayı denedım ve artık dediğiniz şekilde aratıncada bilgisayarım bulamıyor. ama heryerde karsıma cıkıyor.kaldırmam için başka bir yol varmı lütfen yardımcı olur musunuz?

  YanıtlaSil
 18. etype midir ne bokdur masaüstü ne geleni sildim ama hala score board çıkıo

  YanıtlaSil
 19. Allah razı olsun bu programı kaldırmak için göbeğim çatladı Allah sana hayırlı evlatlar para mal mülk karı nasip eylesin inş (:

  YanıtlaSil