Anahtar Kelime Yoğunluğu Ölçme Aracı

Anahtar Kelime Yoğunluğu Ölçme Aracı

Anahtar kelime yoğunluğu ölçme bulma aracı sitesi, keyword density analyzerSEO nun önemli etkenlerinden biri de anahtar kelime yoğunluğudur.Google spamı engellemek için en iyi anahtar kelime yoğunluğunu %2 olarak belirlemiştir.e-lektronikotinciler buyrun anahtar kelime yoğunluğu ölçme aracı:

Buradan

8 yorum :

 1. Siteniz oldukça başarılı, öncelikle tebrik ederim.
  Ancak yadırgadığım olay şu: ilgili yazıyı çalmak!!! Bundan kastınız nedir? Örneğin kaynak belirterek alıntı yapmak çalmakmıdır?
  Ayrıca gerçekten merak ettiğim için soruyorum, başlatacağınız yasal işlem, nasıl bir işlemdir? böyle bir işleme başlamak, beraberinde karşılaşacğınız bazı soruları getirir. Örneğin sitenizin ticaret kaydı varmıdır? vergi veriyormusunuz? yayınladığınız makalelerin size ait olduğunu belirtmek için bir tescil belgesine ve telif belgesine sahipmisiniz?
  Sn admin, bu yorumu yayınlamayabilirsiniz. Bana kızıyor da olabilirsiniz. Ancak demem odur ki: lütfen sitenizde böyle uyarılar yazarak komik duruma düşmeyin. onun yerine "emeğe saygı adına lütfen kaynak belirtiniz" yazsanız, daha şık olurdu kanımca.
  Bu yazıdan da, emeğe saygısızlığı tasvip ettiğim anlaşılmasın. Hatta ben de aynı sorundan muzdaribim.
  Neyse, iyi yayınlar...

  YanıtlaSil
 2. Düşünceniz için teşekkür ederim.Öncelikle niye "çalmak" kelimesini kullandığımı yazayım.yaklaşık 5 tane site de yazılarımın aynen kopyalanıp benden daha üst sıralarda çıktığını gördüm.1-2 si dışında büyük sayılabilecek siteler.Bir de benim görmediklerim var.Öyle bir uyarı koyarak hiç olmassa hırsız olmadıklarını onlara hatırlatıp yazılarımızı çalmamalarını istedim."Yasal işlem başlatılacaktır" cümlesine gelince onu zaten değiştirmeyi düşünüyordum ama unutmuştum.Yazmasanız aklıma gelmeyecekti.İnsanı yazı çalmaktan vazgeçirtecek bir şey bulana kadar bu yazı duracak.O şekil bir şey bulunca eklerim.
  Tekrar teşekkür ederim.
  Hayırlı ramazanlar.

  YanıtlaSil
 3. Kopyala & Yapıştır icat oldu , mertlik bozuldu... Maalesef...

  YanıtlaSil
 4. hocam açıklamalarınız için teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. vermiş olduğunuz link uçmuş. yenilerseniz çok sevinirim. veya benzer bir adres var mıdır?

  YanıtlaSil